x-kom hosting

Karta graficzna do i3 9100f

kapotti
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej. Aktualnie posiadam: Intel Core i3 9100 @ 3.60GHz, płyta: ASUSTeK COMPUTER INC. PRIME H310M-D R2.0 (LGA1151) i 8gb ramu. Jesteście w stanie poradzić jaką kartę mogę sobie dobrac do tego sprzętu? Moja  aktualna karta to RX570, z ktorej nie jestem zadowolony. Dodatkowo polecicie jaki ram kupic? Chcialbym 16 lub 32 gb ramu docelowo. Mój budżet na ram + karte to około 2k. Dzięki, pozdro

Edytowane przez kapotti

Mogeto
komentarz
komentarz

RX570 to optymalna karta graficzna pod i3 9100, jeśli włożysz mocniejszą kartę graficzną, to procesor będzie kulą u nogi.

Kup używanego i7 8700 w okolicach 400zł, coś na ten wzór jak poniżej w linku, tylko tutaj akurat kilka dych za drogo.

https://www.olx.pl/d/oferta/intel-core-i7-8700-CID99-IDYhx5f.html

Jeśli wyposażysz się w i7 8700, pole do wyboru kart graficznych będzie większe i wtedy będziesz mógł wrzucić np RTX4060 czy RX6700.

RAM też trzeba rozbudować, bo 8GB na obecne czasy to za mało.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.