x-kom hosting

Karta graficzna Dell Optiplex 7050

Ervilus
utworzono
utworzono

Witam!

Moja wiedza na temat komputerów ogranicza się do minimum temu liczę, że znajdę tutaj pomoc :)

 

Posiadam wyżej wymieniony komputer który w zupełności wystarcza na moje potrzeby. Chciałbym dorzucić do niego lepsza kartę graficzną czy jest to wogole mozliwe ? Chciałbym móc odpalić np: counter strike czy inne mniej wymagające gry żeby chodziły bez zacinania. 

 

z góry dziękuję za odpowiedź 

Mogeto
komentarz
komentarz

Który numerek obudowy posiadasz?

optiplex-desktop-7010-overview3.jpg

Ervilus
komentarz
komentarz

Mam obudowę nr 3 

Mogeto
komentarz
komentarz

Czyli nie możesz włożyć normalnej karty graficznej, bo trzeba kartę w wersji LowProfile, ale najpierw pasowałoby otworzyć obudowę i sprawdzić czy w ogóle jest miejsce, więc możesz wrzucić tutaj zdjęcia.

Ervilus
komentarz
komentarz

Tak wygląda w środku 

IMG_20240115_163933.jpg

Mogeto
komentarz
komentarz

Czyli możesz włożyć GT1030 GDDR5 w wersji LowProfile

https://allegrolokalnie.pl/oferta/asus-gt1030-2gb-gddr5-gt1030sl2gbrk-za7

Blaszka Low Profile jest w zestawie.

Skok wydajnościowy na tle zintegrowanego układu graficznego Intela będzie spory.

Ervilus
komentarz
komentarz

@Mogeto Bardzo, ale to bardzo dziekuje za pomoc ! 

Mogeto
komentarz
komentarz

Tylko dla pewności niech sprzedający poda Ci ile wysokości ma radiator karty, żeby przypadkiem nie zawadzał Ci o zasilacz.

Po zainstalowaniu karty, monitor podpinasz do karty graficznej, a nie do płyty głównej.

Jeśli masz monitor pod stare złącze VGA, to trzeba będzie zastosować konwerter HDMI-VGA (nie mylić z przejściówką).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.