x-kom hosting

Youtube się zacina, spowalnia i zmniejsza jakość filmów

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Anawa ,
erynos2000
utworzono
utworzono

Witam, jak w temacie wyżej borykam się z bardzo dziwnym problemem odnośnie serwisu youtube. Dokładniej chodzi o to, że jest tak wolny i się zacina, że nie da się z niego korzystać. Pierwszym problemem jest to, że przy odpalaniu jakiegokolwiek filmu portal zmniejsza jakość video od razu na najniższą, strona wczytuje się bardzo długo po wprowadzeniu jakiegokolwiek zadania (np. przewinięcia strony, odświeżenia itp.) jeśli już jakimś cudem wyczekam włączenia się filmu i ustawienia wysokiej jakości, chcąc przewinąć materiał do przodu czy tyłu najeżdżając myszką na pasek ten na dole do przewijania lub podglądu filmu co jest dalej, nie pokazuje się nic od razu. trzeba odczekać jakieś 5 sekund zanim myszka zareaguje na najechanie na pasek, pisząc komentarze pod filmem, również napotykam problemy. zdążę napisać komentarz dość długi, to zacina się on w pisaniu 1/3 tekstu i uzupełnia dopiero po jakichś 20 sekundach kiedy już dawno temu skończę pisanie komentarza. Wybierając inny film też trzeba odczekać chwile zanim się on włączy i odpali. Najeżdżając myszką na inne filmy po prawej stronie też musze odczekać jakieś parę sekund zanim portal wykryje, że na nie najechałem i będę mógł je kliknąć. wszystko się zacina i chodzi wolno, przełączając np. na facebooka wszystko chodzi płynnie, filmy można przewijać od razu wybierać nowe dodawać komentarze, zupełnie jakby to nie była wina przeglądarki (korzystam z chrome) tylko samego serwisu youtube. Uprzedzając parę odpowiedzi, tak: wyczyściłem pamięć cashe i pliki cookie oraz historię wyszukiwania, mam jeszcze 10gb wolnych na pamieci dysku C. Tak wyłączyłem akceleracje sprzętową w chrome. jestem w kropce. Proszę o pomoc każde zdanie się liczy, dzięki wam, że jesteście i miłego dzionka.      Mój komputer: 32GB RAM intel core i9 9900k RTX 2060 OC  PS. same filmy się nie ładują długo oraz nie zacinają. chodzą płynnie bez zatrzymywania się i lagowania. chodzi o samą stronę.

  • Rekomendowana odpowiedź
Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Nie masz dodatkowych rozszerzeń do Chrome zainstalowanych?

erynos2000
komentarz
komentarz (edytowane)

Cześć, twoja odpowiedź podpowiedziała mi coś, miałem adblocka, alerabat i return youtube dislike. Przypomniało mi się, że ostatnio yt zblokował adblocki i z ciekawości wyłączyłem go. Teraz wszystko działa perfekcyjnie, dzięki za podsunięcie myśli. Do zamknięcia.

  • Super 1
leelareso
komentarz
komentarz

@erynos2000 Na firefoxie + ublock nie ma problemów możesz spróbować

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.