x-kom hosting

padł zasilacz czy szukać gdzie indziej Help

evo9pl
utworzono
utworzono

Witam posiadam pc i7 11700k postawiony na Aorus z590 elite ax 2x 8gb crucial 3600 i rtx 2080 super gaming oc  do niedawna moja karta chodziła max na 900mv (tak ja ustawilem) żeby obniżyć temperatury. 3 dni temu wymieniona pasta i na stock ustawieniach 50 stopni przy napięciu 1050mv i zaczęła chrupać więcej watów logiczne . gram w coda mw3 głownie wiec katowałem pc cały weekend az do dzis dziwne resety, 2 razy tak jakby zgubił ustawienia bios xmp itd wiec zacząłem grać chwile bez słuchawek okazało sie ze prawdopodobnie zasilacz piszczy dosc głosno zasilacz to silentiumpc vero l3 700w jak dokładniej to zdjagnozowac? i jeszcze jedno pytanie na jaki  go zamienic ( procesor w boost 4.9 pożera 130w sama grafika ok 250 czy mozliwe ze zasilacz jest za słaby czy prędzej pada ze starości? 3 lata cały zestaw kupowałem wszystko nowe ze sklepu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.