x-kom hosting

Problem z instalacją karty graficznej

fYLYP
utworzono
utworzono

Witam, zmagam się z niemałym problemem, moja karta graficzna Radeon rx 6800 w obudowie Natec Helix NPC 2038 jest krzywo osadzona w sokecie na kartę graficzną. Lewa część bliżej miejsca do przykręcania karty widocznie wystaje z soketa na płycie, powoduje to oczywiście problemy z uruchomieniem komputera, bo karta nie jest prawidłowo podłączona do płyty głównej. Nie wiem co zrobić. To mój pierwszy PC. Z góry dziękuje za pomoc 

anioł2009
komentarz
komentarz

Obudowa kupa ale to pewnie wiesz.

 

Dlaczego jest krzywo w sokecie ?? Krzywo wsadziłeś to krzywo jest... nie wiem jaką masz mobo ale uchwyt karty graficznej blokujący ją w slocie otworzyłes najpierw ???

  • Dobra wypowiedź 1
fYLYP
komentarz
komentarz

No zdążyłem się już przekonać o jakości tej obudowy. 

 

No właśnie nie wiem, wygląda to tak jakby miejsce na wkręcanie karty graficznej było za wysoko przez co jak ją przykręcam, to piny nie wchodzą idealnie w soket. Wszystko robiłem według tutorialu na yt, więc tak otworzyłem uchwyt przed instalacją karty. 

 

Moja płyta główna to  Gigabyte B550M DS3H 

JakubDuda
komentarz
komentarz

@fYLYP to nie socket tylko wejscie pci express 3.0 x16. odczep zaczep z prawej strony i wyjmij ta karte i nie wkladaj jej na chama

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.