x-kom hosting

Laptop po naprawie gwarancyjnej nie uruchamia się

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: anioł2009 ,
Melis24
utworzono
utworzono

Witam, pokrótce opiszę problem:

 

W listopadzie kupiłem nowy laptop gamingowy Acer Nitro 16. Okazało się, że sprzęt był wadliwy - ekran okazjonalnie migotał, pojawiały się zakłócenia itp. Oddałem go na gwarancję.

Dzisiaj sprzęt do mnie wrócił - według raportu naprawy wymieniono płytę główną i zainstalowano nowy system operacyjny.

I teraz sedno problemu - na etapie konfiguracji Windowsa (podczas ustalania PIN-u) laptop się zawiesza, tj. kółko ładowania kręci się w nieskończoność (co widać na zdjęciu). Nie pomogło ponowne uruchomienie ani pozostawienie laptopa na kilka godzin.

 

Jak myślicie, czy można coś tu zdziałać, czy lepiej po prostu oddać laptopa ponownie na gwarancję? Jestem dość zielony więc wolałbym unikać działań w rodzaju wchodzenia do BIOS-u itp.

20240113_154201.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Kupiłeś laptopa razem z Windowsem czy osobno?

Melis24
komentarz
komentarz

Razem z Windowsem.

  • Rekomendowana odpowiedź
anioł2009
komentarz
komentarz

Oddać - uwalona prawdopodobnie partycja odzyskiwania lub dysk

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.