x-kom hosting

Komputer uruchamia tylko wiatraki

Ureit
utworzono
utworzono

Witam. Parę dni temu zakupiłem komputer na olx. Jak go odbierałem zadziałał od razu bez zarzutów. Jak wróciłem do domu, odpaliłem go i zaczęły kręcić się tylko wiatraki. Nie zwlekając, dnia następnego udałem się do serwisu. Serwis stwierdził że to wina zepsutego procesora więc zakupiłem nowy ten sam. Dzisiaj przyszedł, zamontowałem go i niestety problem jest dalej taki sam. Poniżej specyfikacja. Karta graficzna sprawna ramy tak samo. Czy jest to możliwe że to wina zepsutego gniazda na procesor? Nic innego nie przychodzi mi na myśl IMG_4587.jpeg.3b2dd9eb686d784fd921db79f6ce83a1.jpeg

adijedi
komentarz
komentarz

? hej, skoro dalej nie działa to idź do tego serwisu, dziwne, że tak zlewczo cie potraktowali, opisz dokłaadnie czy działał komputer na miejscu, bo odniosłem wrażenie że tak, co odkładnie serwis powiedział...:huh:

Ureit
komentarz
komentarz

@adijedi Byłem dzisiaj w serwisie. Doszliśmy do wniosku że oprócz procesora socket w płycie też jest martwy. Przyjdzie płyta zamontuje wszystko i dam znać czy pomogło 

adijedi
komentarz
komentarz

czyli u właściciela sprawdzałeś pc i wszystko działało, a po podłączeniu u siebie już zauważyłeś problem, czy tak:co:

Ryzenek
komentarz
komentarz

Lepiej kup listwę przeciw przepięciową moźe ma skoki napięcia

(Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G przy użyciu Tapatalka)

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.