x-kom hosting

Wirus Sality

buggy100
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z wirusem Sality. Wsadziłem do laptopa starą kartę SD i w tym momencie WD wykrył zagrożenie. Niestety żadna akcja z poziomu Defendera nie przynosi skutku, Defender cały czas zgłasza zagrożenie. Obecnie po wejściu w historię ochrony wyłącza się.

Kaspersky SalityKiller nie znalazł żadnego zarażonego pliku, znalazł tylko 1 wpis w rejestrze, który naprawił. Podczas skanowania WD zgłaszał zagrożenie wielokrotnie.

rmsality.exe od AVG nie jest w stanie przeskanować całego laptopa, dochodzi do plików na dysku sieciowym i się zawiesza.

RogueKiller Anti Malware (portable) z włączonym modułem MaIPE (BETA) obecnie nie wykrywa żadnego zagrożenia. 

 

Kartę sd sformatowałem. Jakie kroki powinienem dalej wykonać ?

 

Pozdrawiam. 

 

Sality1.PNG

Sality2.PNG

Addition.txt FRST.txt

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

Wg mnie nie ma już żadnego zagrożenia, bo gdyby było, to Sality Killer wykrył by dużo zarażonych plików.

.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.