x-kom hosting

pendrive problem z widocznością plików na TV

Rafał87
utworzono
utworzono

Witam,

mam problem z pendrivem, jest to stary patriot 16GB usb3 który mimo że stary to przezył już kilka innych. Używam go często do oglądania plików video na TV (podłączany do tv przez usb) ale TV przestał widzieć na nim pliki, samego pendriva wykrywa ale nie widzi plików na nim (Inny pendrive z tymi samymi plikami działana na tv). Pendrive ten jest wykrywalny i widzi pliki na dwóch komputerach (win10 i win7). Problem zaczął się gdy zmieniałem dyski ssd na komputerze i użyłem tego pendriva jako bootowalny z programem Rufus z tego co pamiętam i za pomocą tego bootowalnego pendriva z jakimiś programami do klonowania klonowałem dysk ssd. Potem gdy wyczysciłem tego pendriva okazało się że zginęło mu pamięci, formatowanie (nie szybkie) nie odzyskiwało pamięci więc zrobiłem z poziomu win10 usunięcie partycji i postawienie na nowo i to pomogło, pendrive odzyskał swoją przestrzeń w pełni ale po tym pliki na tv przestały być widoczne. system plików robie ntfs tak jak na innym działajacym  pendrivie, zainstalowałem i sformatowałem za pomocą USB Disk Storage Format Tool 6.1 ale też nie pomogło

Co jeszcze można z tym zrobić? to co wyróżnia niedziałajacego pena z działającym to przedstawiam na zdjęciu, nie wiem czy coś się z tym da inaczej zrobić aby partycje tak samo się nazywały (podstawowa partycja danych) drugi (partycja podstawowa)

 

I jeszcze drugie pytanko bo mam drugiego pendriva sandiska 128GB z zapisem do 150MB/s i jak kiedys zapisywal sie plikami video po kilka-kilkanaście GB/plik z predkosią ok 100MB/s tak teraz predkosc zapisu jest 15-40MB/s czasem spada do 0 na sekunde-dwie, pendrive ten robił jako posrednik przy klonowaniu dysku ssd i był mega gorący, mam wrazenie że po tym procesie mu trochę odbiło, da się jakimś programem coś z nim zrobić czy to już szmelc? USB Disk Storage Format Tool 6.1 nic nie zdziałał.

123.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.