x-kom hosting

Msi z790 sterownikibrak możliwość zainstalowania windows

llcooljozek
utworzono
utworzono

Witam serdecznie,

 

Sprawa dotyczy karty MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI ddr5

 

To mój pierwszy post na jakimkolwiek forum poświęconym komputerom, postuję ponieważ właśnie złożyłem swój pierwszy komputer, o dziwo działa (no prawie) ;) ale napotkałem problem którego już niestety nie potrafię przeskoczyć, otóż zainstalowałem windows z USB, system się zainstalowal i przeniósł mnie do wyboru języka/klawiatury a później mam okno windows 11 - połączymy Cie z siecią, i tu niestety nie pojawia się zadna sieć WiFi oraz nie widzi podłączonego kabla ethernet, z tego co czytałem płyta nie ma jeszcze wgranych sterowników, 

 

wiem że była opcja do niedawna wpisać w cmd - taskmgr i ubić jeden z procesów żeby przejść dalej ale Microsoft to już zablokował 

 

BIOS zaktualizowany, dostałem z płytą pendrive ze sterownikami ale nie wiem jak go w biosie odpalić (chyba się nie da prawda?)

 

także proszę pomówcie starszemu człowiekowi i wytłumaczcie mu jak dziecku krok po kroku co ma robić ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.