x-kom hosting

brak obrazu przy starcie

Grast
utworzono
utworzono

Cześć mam problem musze wejść do biosu ale nie mogę bo komputer nie chce podać obrazu startowego komputer daje obraz dopiero przy logowaniu windowsa 

od czasu do czasu ale bardzo rzadko obraz startowy się pojawia i normalnie widzę nazwę płyty głównej kółko się kręci pod nazwą i moge wtedy wejść do biosu i normlanie działa wszystko ale to jest rzadkością 

Komputer przy logowani win zawsze daje obraz i wszystko śmiga ładnie nie mam z nim żadenego problemu karta graficzna działa super.

 

monitora nie mam mam telewizor który służy mi jako monitor od zawsze przeżył on już dużooo komputerów i nigdy na nim nie miałem takich dziwnych problemów jak ten właśnie 

 

problemu nie ma za to jak podłączę go do innego telewizora wtedy obraz startowy jest zawsze i moge wejść do biosu 

karta graficzna to rx6600

procesor i512600kf 

ramu mam 2x16gb 3200mhz ddr4

płyta główna to gigabyte B660M DS3H

zasialacz corsair 650W

 

wcześniejszy komp działał na tym telewizorze normalnie GTX1050ti g4560 pojawiał się obraz startowy

mam jeszcze jeden pc starszy i5 650  GTX 660 2gb i tez działa normalnie pojawia się na nim obraz startowy 

 

1.telewior to sharp 1080p działa elegancko no ale na nim występuje ten problem 

 

2.telewizor to samsung 4k i na nim obraz startowy zawsze się pokazuje i mogę wejść do biosu 

oba telewizory podłączam pod HDMI tym samym kablem 

 

 

 

 

marko07
komentarz
komentarz

Po włączeniu komputera klikaj (nie trzymaj) cały czas przycisk wejścia do biosu.

Grast
komentarz
komentarz

@marko07 wiem jak wejsc do biosu komputer do niego wchodzi bo widze po klawiaturze ze sie swieci ale nie ma obrazu o to chodzi

leelareso
komentarz
komentarz

Próbowałeś zresetować bios po prostu? Wyjmij baterię na 15 minut.

Grast
komentarz
komentarz

@leelareso tak robilem tak kilka razy nic to nie pomaga.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.