x-kom hosting

Problem z mikrofonem/karta dźwiękowa

Karol944
utworzono
utworzono

Witam wszystkich . Mój problem wygląda następująco. Otóż wczoraj grałem sobie na kompie w jakąś tam gierkę i po skończeniu po prostu wyłączyłem komputer i poszedłem spac, dziś odpalając go na nowo zauważyłem że nie działa mi mikrofon. Odpinalem go z tyłu pc podłączałem od nowa i działały tylko słuchawki mikrofon ani rusz, próbowałem podpinać słuchawki z przedniej części pc pod inne gniazdo i również nic . Jedyne co udało mi się zauwazyc to to że jeśli podepne sam jack od mikro to on nie raz zalapie i niby działa ale gdy podłączam drugiego jacka (do słuchawek) to z automatu słyszę normalnie dźwięk w słuchawkach ale mikro znów nie działa . Męczyłem się z tym cały dzień dziś próbowałem już chyba wszystkiego (sterowniki, reinstal windowsa) nic nie pomaga, nie mam pojęcia co tak nagle mogło się stać, mikrofon normalnie system wykrywa ale nie działa i to jest problem, bawiłem się również w ustawieniach dźwięku próbowałem tam coś znaleźć, patrzałem czy widnieje tam mikrofon, jest normalnie system go wykrywa jednak nic nie działa poza słuchawkami, próbowałem podpinać inne słuchawki i problem jest ten sam - głos jest, mikrofon nie działa . Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pomysłu to proszę o rady dziękuję i pozdrawiam 

leelareso
komentarz
komentarz

O którą kartę dźwiękową ci chodzi? Jaki tam masz zasilacz w tym pc?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.