x-kom hosting

Lenovo Thinkpad X250 problem z włączaniem.

Gienio777
utworzono
utworzono

Witam mam problem z laptopem lenovo thinkpad X250 (i5 5300U, Intel HD Graphics 5500, Win11). Kupiłem go używanego, i po wyciągnięciu go z opakowania nie chciał się włączyć. Udało mi się to po chwili wyciągając baterie trzymając guzik włączenia 20 sekund tak aby pozbyć się ładunku i po tym odpalił na samym zasilaczu. Po tym uruchomiłem go na baterii bez zasilacza bez problemu, ale gdy podłączyłem go do ładowania na około 30 min znowu nie chciał się włączyć. Wystarczyło tylko wyjąć baterie i podłączyć zasilacz i wystartował normalnie.

Sprawdzałem baterie programem BatteryInfoView i wykrywa tylko jedna baterię gdy jest włożona zewnętrzna natomiast nigdzie ani w aplikacji ani w systemie nie widzę informacji od nośnie baterii wewnętrznej którą ten laptop powinien posiadać.

Mam nadzieje że opisałem jasno, jak nie to piszcie co mam wytłumaczyć.

Co z tym mogę zrobić?

Anawa
komentarz
komentarz

Jak wygląda taka zewnętrzna bateria... ? Dwie baterie masz do laptopa?

Gienio777
komentarz
komentarz

Tak, wewnętrzna i zewnętrzna. jedna w środku obudowy druga z możliwością szybkiego wypięcia jej.

Anawa
komentarz
komentarz

Jak działa tylko dobrze na podłączonym zasilaczu to może być coś nie tak z baterią / bateriami.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.