x-kom hosting

Pierwszy zestaw audio - pomoc.

kozackoo
utworzono
utworzono

Cześć!

Aktualnie chciałbym ulepszyć nieco swój zestaw audio. Zakupiłem już słuchawki na jacka( jakby ktoś pytał to beyerdynamic 770 PRO polecam serdecznie, mega wygodne słuchawki) + wzmacniacz do tego. Niestety najpierw kupiłem, później pomyślałem - bo interfejs nie posiada wejścia na XLR :( a czas zwrotu już dawno minął.
Aktualnie idzie do mnie mikrofon SHURE MV7X. Od wczoraj przeszukuje internet co warto do niego dokupić prócz kabla XLR.
Stworzyłem własną amatorską kombinację:

Focusrite Vocaster One + PreAmp TritonAudio FetHead

Czy będzie to działać dobrze z tym mikrofonem? Może nie potrzebuje PreAmpa do tego? Zależy mi, by nie było słychać tych szumów przy mocnym gainie. A wiem, że produkty ze stajni SHURE są gaino-żerne.


Dodatkowo jeden z vlogerów stwierdził, że ten mikrofon powinien sobie świetnie poradzić z ELGATO WAVE XLR bez konieczności żadnego PREAMPA. Czy to prawda? Bo jeśli tak to nie ukrywam, że czy to wizualnie czy bez komplikowania by mi najbardziej odpowiadało.



Korzystając jeszcze z okazji, jestem w trakcie dobierania ramienia mikrofonowego do tego zestawu. Czy jest ktoś w stanie polecić ELGATO WAVE ARM? Bardzo urzekła mnie ta kulka przy końcu do dodatkowej regulacji. Może są jakieś podobne do tego ramienia, które pozwolą mi trochę zaoszczędzić. Chyba, że nie warto?

  • Super 1

leelareso
komentarz
komentarz

Vocaster one mogę polecić kiedyś testowałem. Co do reszty niestety nie widziałem/używałem. Bardzo fajne słuchawki z dobrą średnicą tylko ten kabel to chyba największa bolączka w nich, rekabling katorga.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.