x-kom hosting

Spadek wydajności po aktualizacji sterowników gtx1060

lukaszgorecki779
utworzono
utworzono

Cześć mam dość mocno irytujący i denerwujący problem z komputerem a dokładniej ze sterownikami do karty graficznej,zakładałem już kilka tematów o różnych treściach i niestety nic mi nie pomogło lecz jako tako radziłem sobie sam,ale tego problemu za nic nie mogę zwalczyć.Otóż w listopadzie odkąd kupiłem komputer wszystko pięknie śmigało itd.Do momentu zainstalowania najnowszego sterownika przez program geoforce experience,od tamtej pory są problemy z pełnym ekranem duże spadki fps lub słaba wydajność.Np w takim fortnite gdzie wcześniej chodził na wyskokich w 144fps teraz nawet nie jest grywalny na niskich ponieważ strasznie się zacina,w grze mam te 144fps ale przy szybszym ruszeniu myszka lub gdy wejdę do gry mam straszne spadki fps i gra się zacina,z czasem zacięcia znikają lecz nie do końca ponieważ i tak są ścinki co kilka minut/sekund.Problem jest taki sam w grach takich jak Gta V oraz NFS PAYBACK,gry mi chodziły na ultra teraz gra na ultra chodzi bardzo słabo,na wysokich tez nie ma rewelacji.Usuwałem sterowniki do karty przez DDU kilkanaście razy już instalowałem różne sterowniki oraz ten co był wcześniej i problem raz staje się bardziej widoczny raz mniej,lecz nie mogę wrócić do tej płynności co była przed aktualizacja.Dodam ze dyski byly sprawdzane i jest wszystko w porządku oraz temperatury nie przekraczają 60Stopni.

I5 7500
Gtx1060 6gb MSI ARMOR OC
16gb ram dual chanel/2x Adata Xpg Gaming 4gb 2133mhz cl13/2x corsair vengance Lpx 2133mhz cl13
AsRock h170/pro4 Hyper 
 

leelareso
komentarz
komentarz

Jaki zasilacz? Pobierz program occt i przetestuj różne podzespoły po 15-20 min

Tak samo pokaż screen z programu crystal disc info.

adijedi
komentarz
komentarz

ja akurat mam pełno ziomków, którzy grają nawet w cyberpunka na 1060 6Gb - na najnowszych sterownikach, nic nie wykrzacza, ale nie wstydzą się podać nazwy swoich zasilaczy, także fajnie by było jakbyś taką prawdę wyjawił w pierwszej kolejności :o

lukaszgorecki779
komentarz
komentarz

@adijedi zasilacz to thermaltake se gold 630w

@leelareso zasilacz thermaltake se gold 630w komputer w occt testowany oraz dyski sprawdzane już po kilka razy bo zakładałem kilka tematów i każdy mówi to samo i nic nie pomaga ;) 

adijedi
komentarz
komentarz

masz kogoś, kto mógłby pożyczyć gtxa, jeśli nie,

to spróbuj przeinstalować system - jaki masz obecnie:co:

leelareso
komentarz
komentarz

@lukaszgorecki779 Pokaż po prostu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.