x-kom hosting

Podkręcenie i7 2600 k

Twujtqtq
utworzono
utworzono

Witam chciałbym podkręcić i7 2600 k na płycie Asrock pro 3 gen 3 z68

i jakie wartości będą bezpieczne i jakie najlepiej wybrać chłodzenie żeby wszystko śmigało jak talala

leelareso
komentarz
komentarz

Tak się nie da. Każdy procesor inaczej się podkręca i dużo zależy od płyty głównej. Nikt ci nie poda wartości tak o byś sobie wklepał. Podkręcanie do długi proces i jeszcze dłuższe testowanie.

Twujtqtq
komentarz
komentarz

@leelareso No dobra wartości mniej więcej wiem jakie tylko zastanawiam się jakie chłodzenie do tego wybrać 

leelareso
komentarz
komentarz

Takie które ci wejdzie do obudowy. Tak z ciekawości po co chcesz wgl to podkręcać? Przyrost wydajności w grach i programach będzie wręcz niezauważalny.

Samo chłodzenie to cena tego procesora lub nawet droższe

Twujtqtq
komentarz
komentarz

@leelareso aha myślałem ze jakieś przyrosty będą skoro można go podkręcić , to wsm co mi daje podkręcanie procesora ?

leelareso
komentarz
komentarz

Jak ci brakuje kilka fps w starszych grach to możesz się bawić, ale w nowszych to nawet z 2 klatkami by ugrać będzie ciężko.

2 minuty temu, Twujtqtq napisał:

to wsm co mi daje podkręcanie procesora ?

O wiele wyższy pobór energii.

Twujtqtq
komentarz
komentarz

@leelareso a dobra dzięki wielkie 

leelareso
komentarz
komentarz

Jak masz już jakieś chłodzenie to możesz sobie zobaczyć jak będzie sobie radził i się pobawić.

Twujtqtq
komentarz
komentarz

@leelareso No mam ale zwykle stockowe

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.