x-kom hosting

1500zł Wymiana Podzespołów

Xx_KvZyer_xX
utworzono
utworzono (edytowane)

Obecny zestaw:

I7 2600

Asus GTX 1060 3gb Phoenix

Asrock B75 pro 3 ATX

Teamgroup 4x8gb ddr3 1600

Toshiba P300 1tb

Bandit Power ATX 550 (Z czarnej listy)

Karta sieciowa: tp link wn781nd

(Obudowa z chin, nie umiem znaleźć nazwy dołączam zdjęcie)

 

Chciałbym zatrzymać jedynie kartę graficzną,wentylatory bandit, dysk oraz obudowę.

 

Sam komputer mam na piętrze gdzie nie mam możliwości podłączenia kablem więc karta wifi też byłaby potrzebna bo z tego co wiem w płytach głównych one chyba nie występują.

 

Narazie nie mam pieniędzy na zmianę karty graficznej ale w przyszłości zamierzam zakupić ASRock Radeon RX 6600 Challenger D 8GB GDDR6

 

Myślałem nad zestawem:

Amd ryzen 5 3600

SSD Lexar NM620 1TB

Kingston Fury Beast, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL17

 

I tutaj pojawiają się problemy ponieważ nie wiem jaką płytę główną b450 wybrać spośród tylu modeli na rynku. (StoreMi wymagane) to samo z zasilaczem który by pasował.

 

Liczę na pomoc bo zestaw w koszyku zmieniałem już z 20 razy na morele a dalej nie wiem co zakupić w tym segmencie cenowym by było dobrze jakościowo i to wszystko razem współgrało. 

 

20240108_002148.jpg

leelareso
komentarz
komentarz

Nie maczam w tym palców, pierwsze co do wymiany to ten bandit. I btw po ci 2 wentylatory w komorze od zasilacza, więcej da ci przeniesienie ich na front.

Bardziej szukaj używek

14 minut temu, Xx_KvZyer_xX napisał:

Sam komputer mam na piętrze gdzie nie mam możliwości podłączenia kablem więc karta wifi też byłaby potrzebna bo z tego co wiem w płytach głównych one chyba nie występują.

Występują... https://www.x-kom.pl/p/1064331-plyta-glowna-socket-am4-asus-prime-b550m-a-wifi-ii.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.