x-kom hosting

Brak internetu pomimo połączenia

P4TQ7
utworzono
utworzono

Dobry wieczór, mam problem z połączeniem internetowym na komputerze stacjonarnym, pisze, że dostęp do internetu jest ale go tak naprawdę nie ma. Robiłem różne resety, instalowałem nowe sterowniki, czyściłem dns, ustawiałem ręcznie dns, reset TCP ip też nic. Gdy uruchomie ponownie komputer przez 5 sekund działa i włączy się strona ale po tym znowu to samo. Próbowałem też przez wifi ale również nie działa, na innym komputerze działa internet normalnie. Karta sieciowa wydaje mi się że działa ponieważ jak podłączyłem już inny internet to  wszystko działało poprawnie. Wygląda to tak jakby router blokował połączenie tylko z moim komputerem

Ryzenek
komentarz
komentarz

Przez wifi czy kabel? Spróbuj połączyć z telefonu jako hotspot z wifi

(Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G przy użyciu Tapatalka)



P4TQ7
komentarz
komentarz (edytowane)

@Ryzenek na codzien kabel ale przez wifi też próbowałem i nie działa, ale jak dalem hotspota z telefonu to już działał 

Dodam, że na innych urządzeniach internet domowy działa poprawnie, nawet jak laptopa podłączyłem pod ten sam kabel to działał. Dziwi mnie to że jak się chciałem połączyć przez wifi to również nie działał ale już jak się łączyłem na internet z telefonu poprzez hotspot to już działa.

Edytowane przez P4TQ7
P4TQ7
komentarz
komentarz

Połączyłem się na telefonie z internetem domowym, włączyłem hotspot i udostępniłem go do komputera, internet na komputerze działa. Teraz bezpośrednio połączyłem się z routerem przez komputer i już internetu odrazu nie ma. Wie ktoś co może być przyczyną? 

P4TQ7
komentarz
komentarz

Update, w trybie awaryjnym internet działa, ktoś wie co to może znaczyć?

Ryzenek
komentarz
komentarz

Wina routera? Nie wiem co jest powodem to dziwny przypadek

(Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G przy użyciu Tapatalka)


Zainstaluj na nowo windows 11 albo Linuxa

(Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G przy użyciu Tapatalka)



P4TQ7
komentarz
komentarz

@Ryzenek przywrocilem system do fabrycznych i już działa, jakaś aplikacja musiała odcinać 

Ryzenek
komentarz
komentarz

Całkiem to możliwe czyli sprzętowo działa radziłbym sformatować i zainstalować na nowo windowsa 11 lub Linux mint

(Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G przy użyciu Tapatalka)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.