x-kom hosting

Problem z zasilaniem Cpu

Piotrek G
utworzono
utworzono

Witam .Mam płytę główną typu noname od hp i wymieniałem zasilacz z coolermastera 600 na Supremo Fm5 gold 850w. Problem leży we wtyczkach zasilających CPU. Płyta ma dwa wejścia 4 pin. Oba wyglądają identycznie. Natomiast kabel druga część ma inną i teraz pytanie czy na jednej wtyczce uciągnie czy iść na dwa kable i mieć bajzel z wtyczkami w środku 

image.jpg

image.jpg

leelareso
komentarz
komentarz

Normalnie podłącz obie.

Piotrek G
komentarz
komentarz

Obie wtyczki czy dwa kable ? Bo jak wspomniałem drugiej wtyczki nie mogę podpiąć przez kształt pinów . Na kablu są różne w płycie takie same :pff:

leelareso
komentarz
komentarz

no to osobno ;d,  nic nie poradzisz. Oryginalnie tam był jakiś specjalny zasilacz pod tego noname od hp?

Piotrek G
komentarz
komentarz

Jakiś cooler master 600 w

image.jpg

leelareso
komentarz
komentarz

a co tam takiego pakujesz że aż 850 w zasilacz potrzebujesz?

Piotrek G
komentarz
komentarz

Przygotowuje się pod zmiany komponentów. Płyta w tym roku też wyleci ale jeszcze nie teraz. Plan w tym roku to Rtx 4090  płyta Asus rog maximus z790 hero. Ogólna modernizacja ;) poza tym z cooler masterem zaczęły się problemy. Kompa mi restartował co chwilę więc reaguje zanim pójdzie dym 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.