x-kom hosting

Komputer nie wyrabia w niektórych grach

wirek553
utworzono
utworzono

Część, specyfikacja mojego komputera to AMD ryzen 5 5500, pny GTX 1660 super 6gb xlr8 gaming oc, płyta główna MSI b450m bazooka, dysk SSD 500gb, zasilacz akyga ak-b1-500 500W, 24 GB ram. Nie radzi sobie w grze fortnite są duże spadki fps. proszę o pomoc.

Niebieska
komentarz
komentarz

Zasilacz kategorycznie do wymiany, Akyga to najgorszy producent z czarnej listy, ma niejeden komputer na sumieniu.  Dodatkowo ta karta graficzna jest wąskim gardłem dla twojego procka.

  • Dobra wypowiedź 1
leelareso
komentarz
komentarz
5 minut temu, wirek553 napisał:

zasilacz akyga ak-b1-500 500W

Wymień go bo to zasilacz z czarnej listy i może ci popalić częśc jak i powodować problemy z fpsami.

ogólnie 1660 super nie jest jakąś tragiczną kartą do grania np fortnite i inne nowsze gry, co prawda jest to wąskie gardło dla tego cpu, ale granie powinno być możliwe bez jakiś większych problemów

 

  • Dobra wypowiedź 1
wirek553
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie zrobię jak mówisz i dam znać

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Ok, to czekamy na wiadomość.

leelareso
komentarz
komentarz

@wirek553 Tylko nie bierz byle czego pokroju tych bandit powerów akyg czy iboxów.

  • Dobra wypowiedź 1
wirek553
komentarz
wirek553
komentarz
komentarz

Dobra poszukam coś ciekawego i dam wam znać uwzglednie czarną listę.

wirek553
komentarz
komentarz

Zasilacz MSI MAG A550BN 550W Wybrałem taki oglądałem filmiki i ludzie polecają. Myślicie, że taki jest okej i wystarczy przewodów żeby wszystko podłączyć?

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

Wszystko zależy ile peryferiów masz tam podłączanych. Ludzie narzekają tylko na głośność wentylatora w tym zasilaczu.

wirek553
komentarz
komentarz

Juz sprawdziłem wszystko będzie git.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.