x-kom hosting

dziwne działanie gtx 1060

modyn95
utworzono
utworzono

witam mam problem z moim PC  mianowicie przy  odtwarzaniu wideo na YouTube pokazują sie czasem dziwne paski  które znikają i pojawiają się na przemiennie do tego  w grze cs2 pokazują się czarne paski na teksturach i overwatch 2 tak samo i wywala mnie z gry  gry takie jak lol czy stamble guys działają płynnie nic się nie dzieje  sterowniki karty mam najnowsze jakie są dostępne 

 

intel i5 6400

8gb ram

gtx 1060

leelareso
komentarz
komentarz

Możesz pokazać zdjęcie jak to wygląda? Jaki tam zasilacz jest (marka i moc), Jakie temperatury? Z tego  co napisałeś wygląda na uwalone GPU/VRAM, możesz przetestować grafikę w programie OCCT.

modyn95
komentarz
komentarz

occt wywala error po sprawdzaniu vram  tzn karta uwalona ?

leelareso
komentarz
komentarz

Możesz spróbować w MSI afterburner zmniejszyć taktowanie vramu o 500mhz i zobaczyć czy będzie lepiej

leelareso
komentarz
komentarz

Jaki masz tam zasilacz,?

modyn95
komentarz
komentarz

PODALEM MU 500 I NIC SIE NIE ZMIENIŁO

leelareso
komentarz
komentarz

jak podałeś? Miałeś dać -500mhz na pamięciach vram. Mów jaśniej. Jak dobrze zrobiłeś i dalej jest tak samo to to GPU kaplica.

i jak tam z tym zasilaczem jaki masz (marka i moc)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.