x-kom hosting

Problemy z zacinającym się Youtube.

Vexart
utworzono
utworzono

Witam mam problem z odtwarzaniem filmów na youtube. Na początku myślałem że to problem z internetem ale włączając ten sam filmik na telefonie działał bez problemów. Podczas oglądania czasami zawiesza się obraz na kilka sekund ale dzwięk dalej działa normalnie i po chwili obraz się odwiesza. Czasami przeskakuje filmik tak nagle kilka sekund do przodu lub po prostu wyskakuje kółko ładowania i można czekać i czekać i nic się nie załaduje. Czy miał ktoś podobny problem? i z czym, może być związany? Ktoś coś pomoże jak to naprawić? Przeglądarka to firefox mam adblok Wyłączałem wtyczki nic nie pomagało. tak samo czyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej. Pozdrawiam

Dodam że na innych stronach filmiki działają normalnie np na fb czy hbo max. Problem występuje tylko na Youtube.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Na innych przeglądarkach jest tak samo?

Vexart
komentarz
komentarz

Na innych przeglądarkach nie próbowałem. No i jest jeszcze jedna sprawa bo niektóre filmiki obejrzę bez problemów a niektórych w ogóle nie da się normalnie obejrzeć.

leelareso
komentarz
komentarz

Używasz jakiś wtyczek albo jakieś niestandardowe ustawienia dotyczące prywatności?

U siebie korzystam tylko z Ublocka + ustawienia ścisłej ochrony i YT działa bezproblemowo na lisku,

Vexart
komentarz
komentarz

@Anawa Te rozszerzenie rozwiązało problem.

Mam jeden filmik z którym były problemy, po włączeniu rozszerzenia jest dobrze. Tylko to rozszerzenie pozwala na oglądanie w max 1080. Da się coś tym zrobić?

@leelareso Używam tylko adblok nic więcej. Włączałem firefoxa z nacisniętym shift wtedy włącza się chyba bez wtyczek i dodatków ale to tez nie pomagało.

  • Super 1
Anawa
komentarz
komentarz

W ustawieniach rozszerzenia możesz pokombinować z ustawieniami - może coś to pomoże:

youtube(1).png

Vexart
komentarz
komentarz

Niestety. Jak blokuje vp9 to tylko wtedy jest dobrze. A jak blokuje vp9 to ogranicza jakość.

Anawa
komentarz
komentarz

Możesz jeszcze z innymi przeglądarkami posprawdzać, ale może być tak samo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.