x-kom hosting

Monitor do 1200zł

vEn00
utworzono
utworzono

ogólnie to chciałem lepiej tutaj napisać niż sam szukać ogólnie to poszukuje monitora do 1200zł.
wymagania:
odswiezanie obrazu: 144hz/240hz
czas reakcji matrycy: 1ms
Ekran: 27cali, 2560 x 1440

złącze: hdmi
żeby nie miał ramki dookoła ekranu i żeby podstawka nie była jakas dziwna i duża

głownie przeznaczone do grania i chciałbym żeby miał nie wiem jak to napisać kompatybilność z NVIDIA
tak jak pisałem wcześniej wole tu napisać bo jeszcze sam wybiore ale taki co się okaże słabym lub w tej samej cenie bym miał lepszy i też wiem sam o tym że moje wymagania są troche trudne co do dziwnej podstawki i żeby nie miał ramki dookoła
 


 

leelareso
komentarz
komentarz

Dlaczego złącze hdmi? Bardzo dużo monitorów ma obsługę 144hz przy wyższych rozdzielczościach tylko przez DP

vEn00
komentarz
komentarz

@leelareso Aaa sorry zapomniałem dopisać miałem napisać hdmi albo DP ale zapomniałem 

leelareso
komentarz
komentarz

Ciężko będzie coś znaleźć z tymi wymaganiami za tą kwotę. Znam parę modeli które to spełniają tylko jakościowo są dosyć mierne z czymś takim jak np  (nie napisałeś to nie wiem czy potrzebujesz (regulacja wysokości)), słabe podświetlenie, spory ghosting, to 1ms to tylko chyba na papierze no i oczywiście mierne kolorki. +Nie napisałeś na jakiej matrycy.

vEn00
komentarz
komentarz

@leelareso Co do ceny nic się nie stanie jak przekroczy budżet o 100 lub 200 zł a co do regulacji wysokości raczej nie musi mieć monitor bo będę miał raczej monitor na uchwycie a z ta matryca to nie zabardzo wiem bo nieznam się jakoś dobrze na tym dlatego tutaj pytam 

vEn00
komentarz
komentarz

@leelareso ogólnie to znalazlem 2 monitory ktore mozna powiedziec spelniaja moje wymagania tylko nie wiem czy ktorys z nich jest dobry bo bazej mnie przekonuje ten AOC tylko nie wiem czy jest dobry czy nie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.