x-kom hosting

Jaki system najlepszy do Acer Aspire ONE

bart3k_
utworzono
utworzono

Witam posiadam laptop Acer Aspire ONE 756-877BCkk. laptop chodzi dość ciężko i chciałbym go sformatować. Ma służyć do pisania dokumentów, otwierania prezentacji multimedialnych, oraz przeglądania Internetu. Myślę nad win 7, jednak w tej chwili jest zainstalowana wersja 64bit i wydaje mi się ze to jest spowodowane taka ociężałością.

Procesor: Intel Celeron CPU877 1,4 Ghz

Ram: 4,00 GB 

Grafika Intel HD Graphics

Takie dane na szybko udało mi się zweryfikować

 

Proszę o polecenie najlepiej Windowsa na którym będzie można fajnie gładko na nim pracować. Pozdrawiam

leelareso
komentarz
komentarz

najlepiej jak się da to linuxa jakiegoś ;d Używanie starszych windowssów to proszenie wirusy lub utratę danych itd bo nie są już wspierane i nie dostają aktualizacji zabezpieczeń.

bart3k_
komentarz
komentarz

Wiem ze dla win 7 i 8 Microsoft zaprzestal aktualizacji. Jednak obawiam sie ze osoba ktora finalnie ma korzystac z tego komputera bedzie miala problem z obsluga Linuxa, a ten system sie troche rozni od windowsa. A raczej win 10 w gore juz nie bedzie plynnie dzialac na tym laptopie, wstepnie zainstalowalem ponownie win 7 wersje enterprise. i poki co nie jest zle. a jakiego linuxa mogl bys polecic najbardziej zblizonego do windowsa?

leelareso
komentarz
komentarz

Jak pamiętam to taki najbardziej podobny to był chyba linux mit czy mint, nie pamiętam nazwy. A to że chodzi dobrze to będzie tylko do czasu aż coś siądzie na niego ;d

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.