x-kom hosting

RX 6800

AdamRomaniak
utworzono
utworzono

Hej po nowym roku ceny nowych kart RX 6800 znacznie wzrosły i znalazłem taką używkę na allegro

 https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-gigabyte-rx-6800-gaming-oc-16gb-pz-13766066052?reco_id=b0f39789-aae9-11ee-a646-6e7714cca17d&sid=1147bbb04b955b96a226cab2e664258d9124ef0862320b2d7366fdd6604cf017

co o takiej ofercie sądzicie? jest zainteresować się kupnem czy raczej poczekać aż ceny kart wrucą do poprzedniego stanu pozdrawiam 

adijedi
komentarz
komentarz

Hej, osobiście bym brał, jednak to zależy od konfiguracji którą masz, jeśli możesz to podaj wraz z monitorem

adijedi
komentarz
komentarz

zasilacz, obudowa, chłodzenie:gwizd:

AdamRomaniak
komentarz
adijedi
komentarz
komentarz

hmm sprawdziłem sobie ten sklep, to jest jakiś serwis, gościo widocznie naprawia głównie karty graficznie i daje na to gwarancje 12-mscy, trochę już tych rzeczy sprzedał, wszystkie oczywiście na plus, ale różnie to może być po tym czasie. Opinie google za to nie ma jakiś wybitnych. Ogólnie po dłuższym zastanowieniu polecałbym nową kartę z pełną gwarancją, min 6700xt wzwyż - oczywiście jeśli różnica nie jest zbyt wielka. Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.