x-kom hosting

Słuchawki gamingowe do 300-350 zł z dobrym mikro

Lucky1777
utworzono
utworzono

Dzień dobry, 

 

Szukam słuchawek gamingowych nausznych z dobrym, mało szumiącym, odłączanym mikrofonem do kwoty 300 lub jeżeli naprawdę warto do 350 zł. Mile widziany jest panel sterujący, dosyć głośny poziom natężenia dźwięku, dobre wytłumienie dźwięków. Pałąk musi być odpowiednio dopasowany do okularów.

leelareso
komentarz
komentarz

Nie lepiej mikrofon osobno? Takie słuchawki z mikrofonem często się psują i jakość takiego mikrofoniku też jest nijaka.

ero123
komentarz
komentarz

Zobacz Logitech G Pro X, powinienes byc zadowolony

Lucky1777
komentarz
komentarz

@leelareso a razem do 500 zł co proponujesz? mikro i słuchawki?

leelareso
komentarz
komentarz

Nie wiem, jestem lekkim audiofilem i ciężko mi coś polecić pod hasłem "gamingowe" są różne wariacje np takie z 3 głośniczkami w jednej słuchawce. niech ktoś się inny wypowie na ten temat.

kozackoo
komentarz
komentarz

Siemanko!

Jeśli nie masz dużych uszów to polecam:
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/sluchawki-i-glosniki-komputerowe/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-logitech-g435-czarne

Fajnie wyciszają jak na słuchawki za 250złoty, dodatkowo są miękkie i mają jakiś tam sofcik od Logitecha. Używałem do grania z padem w łóżku.

Co do mikrofonu to moja polecajka pada na:
https://allegro.pl/oferta/mikrofon-pojemnosciowy-razer-seiren-x-usb-czarny-14524701961

Korzystałem, nie widziałem minusów jak do 300złoty, ale warto pobawić się trochę w filtrach co by nie zgarniało nam tak otoczenia bo to pojemnościówka oraz można doinwestować w jakiś popfiltr za 5 złoty w wersji kondoma. Śmiga po USB, plug and play. 

Pozdro!
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.