x-kom hosting

Szukanie problemu

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Qbixx0 ,
Qbixx0
utworzono
utworzono

Cześć, próbuje od dwóch dni zdiagnozować problem który wystąpił po trzydniowej przerwie od komputera.  Dobra do rzeczy. Połączenie internetowe działa diametralnie gorzej, problemy z załadowaniem stron przeglądarkowych, połączeniem z aplikacjami, dołączeniem do serwera discord. I teraz kroki jakie podjąłem to reinstall sterowników karty, wymiana routera, czyszczenie komputera, ostatecznością był format. Problem wciąż występuje. Dodam tylko, że sprawdzałem łączność po kablu u znajomego który mą inną sieć i u niego działa normalnie. Dodatkowo każdemu z moich domowników działa ten sam internet bezproblemowo. Tylko moja stacjonarka dostaje po dupie. Dodam filmik (sorki za jakość ale widać problem).

IMG_1001.jpeg

leelareso
komentarz
komentarz

Jaka to ta stacjonarka? Jak wygląda zużycie cpu/ramu? Jakie temperatury?

Qbixx0
komentarz
komentarz (edytowane)

Mocny komputer bo składany jakoś rok temu, a zużycie ramu ok 25%, natomiast cpu średnio 50% w momentach do 100% ale to normalne przy odpalaniu opery. Temperatury przy normalnej pracy w normie, zawsze było jakoś 30-40C

Edytowane przez Qbixx0
leelareso
komentarz
komentarz

....ehhhhhhhh:V

Qbixx0
komentarz
komentarz

Tak? 

  • Rekomendowana odpowiedź
Qbixx0
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany, problemem był switch który przesyłał sygnał z routera głównego. Jeszcze nie wiem co się z nim stało 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.