x-kom hosting

Tak powinno być?

Gość
utworzono
utworzono

Tak  taktowanie rdzenia powwino skakać ogólnie mam spadki fps , gram sobie normalnie i cały czas jagby były ścinki gry a karta i procesor normalnie pracują nie przegrzewają się ani nic wszystkie ustawienia kompa pod wydajność w grze to samo i mam ścinki może to wina ramu mam 16gb 2666 taktowanie cl16. Tak samo było na starej karcie były ścinki po wymianie na nową karte nadal tak jest obstawiam wine na ram albo dysk ale wszystko śmiga jak należy dysk ma dobrą kondycje(sprawdzałem 93%) tylko ramu nie sprawdzałem stres testy procesor i karty były w porządku problem mam od miesiąca i jest tak w każdej grze.

image.png

Gość
komentarz
komentarz

zrobilem update biosu do najnowszego i dalej jest tak samo

Anawa
komentarz
komentarz

Wykonaj w takim razie memtest dla pamięci RAM.

 

Jaki tam masz model dysku?

leelareso
komentarz
komentarz

zarzuć screeny z crystal disc info, i jaki tam wgl masz zasilacz

anioł2009
komentarz
komentarz

Ten ram to w 2 kościach czy 1 ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Dysk mam od xpg 512 GB

A pamięci ram 2 kości po 8gb 2666 balistix sport

Zasilacz vero l3 600w

 

Na crystal disc 93% stan dobry 

adijedi
komentarz
komentarz

zainstaluj też ze strony producenta płtyt głównej chipsety

w zakładce amd adrenalin w dostrajaniu pobaw się ustawieniami typu

  • undervolting GPU / ręcznie masz różne tryby - potestuj jakie masz średni klatkaż
leelareso
komentarz
komentarz

........ Nie patrz na te procenty bo one nic nie znaczą tylko daj tego screena

leelareso
komentarz
komentarz

Ogólnie jak to wesoły radeon to spróbuj zrobić reinstal sterownika przez program DDU

Gość
komentarz
komentarz

Undervolting bawiłem się nic nie daje sterowniki płyty głównej do najnowszej nic nie dało. Sterowniki spróbuję reinstall zrobić i zrobię screena tego crystal disc info

 

Nwm może mam bottelnecka kompa bo procek 5 1600 z RX 5700xt

leelareso
komentarz
komentarz

czy ja wiem czy taki bootleneck, na tym procku da się wyciągać 70fps w cyberpunku nie będąc ograniczonym przez gpu w 1080p

adijedi
komentarz
komentarz

czyli masz typowy stuttering jak to się mówi po angielsku, że każda gra przycina mimo niewysokich temperatur CPU i GPU - czy to się zgadza ?

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

tak 

@leelareso

 

Zrzut ekranu 2024-01-03 152340.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.