x-kom hosting

Zasilacz

karol0098
utworzono
utworzono (edytowane)

hej mam do was pytanie . czy moja płyta główna  LENOVO 36C8 Wersja: SKD0J40700 WIN 3258074659207 jest kompatybilna z zasilaczem  Gigabyte P650B 650W 80+ Bronze 

Bardzo bym poprosił o szybką odpowiedz. Z góry dzięki. i tak wiem wstawiam to jeszcze raz bo zależy mi na czasie 

Mogeto
komentarz
komentarz

Pokaż zdjęcie z programu CPU-Z (zakładka Mainboard) bo po tym co napisałeś, ciężko ją znaleźć.

  • Super 1
karol0098
komentarz
komentarz

@Mogeto hej , przepraszam że pytam ale ja mam pobrać to "CPU-Z" czy co 

Mogeto
komentarz
komentarz

To może inaczej. Zacznijmy od obudowy kompa. Wielkościowo który masz numerek?

optiplex-desktop-7010-overview3.jpg

karol0098
komentarz
komentarz

@Mogeto

Mogeto
komentarz
komentarz

Czyli nie wymienisz zasilacza, bo masz za małą obudowę. Zasilacze ATX pasują do obudowy ATX czyli do obudowy nr 1.

karol0098
komentarz
komentarz

@Mogeto dzięki ,a  jaki polecasz do 300 zł do mojej obudowy i kompatybilności ?

 

Mogeto
komentarz
komentarz

Tak właściwie to żadnego, bo nie kupisz widocznie mocniejszego zasilacza od tego co masz obecnie, o takich małych wymiarach, ponadto wtyczki mogą nie pasować, bo masz niestandardową płytę główną OEM producenta Lenovo.

Mocniejszy zasilacz jest też zbyteczny, bo miejsce do instalacji karty graficznej jest mocno ograniczone.

Ten komputer to malutka biurowa skrzyneczka, tutaj nie ma co modernizować.

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.