x-kom hosting

Problem z słuchawkami po wyczyszczeniu komputerania

Danon555
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,
Po wyczyszczeniu komputera słuchawki SPC Viro plus, które wcześniej działały prawidłowo działają teraz okropnie cicho z zniekształconym dźwiękiem. Podpinałem inne słuchawki i na tych również ten sam problem. Słuchawki nie działają prawidłowo na tylnym jak i przednim panelu. 

Edytowane przez Danon555

leelareso
komentarz
komentarz

Co masz na myśli czyszczenie komputera? Z kurzu? format? jak z kurzu to czym i jak?

Danon555
komentarz
komentarz

Zwykłe wyczyszczenie komputera sprężonym powietrzem i zmiana pasty na procesorze, bez żadnego formata itd.

 

leelareso
komentarz
komentarz

Jest parę opcji 1.Wilgoć gdzieś mogla zostać i jak po krótkim czasie od czyszczenia podłączyłeś to mogło coś paść 2. Dmuchałeś na wentylatory i ich nie przytrzymałeś lub nie odłączyłeś od płyty głównej i zadziałały jak dynamo i gdzieś poszło jakieś napięcie tam gdzie nie powinno.

 

Próbowałeś zreinstalować sterownik od dźwięku?

Pasta ci gdzieś tam nie upaprała płyty?

Nie przesadziłeś z dokręceniem chłodzenia do cpu?

Wszystkie kable dobrze wpięte? Może gdzieś zahaczyłeś i nie siedzi dobrze w gnieździe.

Masz może jakąś kartę dźwiękową za dychę by sprawdzić na niej jak to działa?

Danon555
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o wilgoć to wydaje mi się, że raczej nie. Komputer był wyczyszczony, zostawiłem go na około 30 minut i dopiero wtedy go załączyłem. Wszystkie wentylatory były odłączone od płyty głównej.

Próbowałem reinstalować sterowniki, robić formata itd
Pasta nigdzie nie ubrudziła płyty głównej
Nie przesadziłem z dokręcaniem chłodzenia
Wszystkie kable sprawdziłem, nie ma nigdzie żadnych luzów i wszystkie są dobrze podpięte
Nie posiadam żadnej karty dźwiękowej, jeśli będzie konieczność to mogę zakupić i sprawdzić

Alicia95
komentarz
komentarz

To również mi się zdarzyło, ale z słuchawkami Sony, czekam na twoje rozwiązanie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.