x-kom hosting

Duże lagi w grach - ryzen 5 5500 do gtx 1660 super

wirek553
utworzono
utworzono

Kupiłem kilka dni temu procesor amd ryzen 5 5500 do gtx 1660 super i zauwazylem ze w grach mam mega duze zuzywanie procesora a 2% zuzycia kart graficznej a czytałem ze raczej ten procek jest wystarczajacy do gtx 1660 super jak myslicie czym moze to byc spowodowane?

Bardzo dziekuje za wszelka pomoc

 

Anawa
komentarz
komentarz

Jakie to gry? Sterowniki masz aktualne?

 

Na filmie widać, że takie połączenie dobrze sobie radzi w grach:

 

wirek553
komentarz
komentarz

Między innymi fortnite xd, ale też w gra jak sobie grałem to coś było nie tak i do kart graficznej mam najnowsze sterowniki.

Anawa
komentarz
komentarz

Jakiego programu używasz do sprawdzenia użycia CPU i GPU? Sprawdź też w innych grach.

wirek553
komentarz
komentarz

Sprawdzałem na NVIDIA GeForce i menadżer zadań. Ja trochę zielony w tym jestem więc zadam głupie pytanie są tylko sterowniki do karty graficznej? Bo te robiłem formata i zainstalowałem do karty graficznej tylko

Anawa
komentarz
komentarz

Są nie tylko do karty graficznej. Do sprawdzenia użycia CPU i GPU w grach użyj programu MSI Afterburner.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.