x-kom hosting

Mój PC

leelareso
komentarz
komentarz

Super =) choć nie jestem fanem rgb

  • Dziękuję 1
TooH
komentarz
komentarz

Powiedz mi jak ci się spisuje ten monitorek ? W grach masz te "czarne paski" po bokach ?

leelareso
komentarz
komentarz

@TooH Wiesz że istnieje coś takiego jak skalowanie obrazu i można sobie rozciągnąć  gdyby dana gra nie obsługiwała takich monitorów bo to bardziej chodzi o gry niż monitor czy wpierają takie rozdzielczości.

TooH
komentarz
komentarz

A nie wygląda to gorzej jak sie przeskaluje obraz? :)

Hdrsky
komentarz
komentarz

@TooH  W każdą grę co grałem automatycznie uruchamiało w 21:9. Nie ma efektu rozciągania. Szwagier ma zakrzywiony 21:9 to już widać rozciąganie. a tak to monitor bardzo fajny

leelareso
komentarz
komentarz

@TooH No wygląda, tylko tu bardziej jest problem z grami które to wspierają, np starsze gry albo jakieś indyki. Nowsze gry zazwyczaj nie mają już problemów ale to i tak nie jest 100%

Hdrsky
komentarz
komentarz

@leelareso Ja kompletnie nie odczuwam problemów z grami . Tylko YouTube ma paski po bokach ale to kwestia przyzwyczajenia. Można pobrać dodatek do przeglądarki . 

leelareso
komentarz
komentarz

@Hdrsky To że nie odczuwasz to znaczy że nie grasz w gry które mają z tym problem np vampire survivors swego czasu ( nie wiem czy jakieś fixy nie powychodoziły). Gothic 1/2, starsze gry farcry, wiedźmin przed patchami.

Hdrsky
komentarz
komentarz

@leelareso No tak . W takie gry akurat na tym monitorze nie grałem . 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.