x-kom hosting

The Medium

Piotr3412
utworzono
utworzono

Witam. Niedawno kupiłem sobie grę The Medium na Steamie. Dziś ja zainstalowałem i optymalizacja tej gry leży i kwiczy. Uruchomiłem tą grę na karcie graficznej RX 6800 i procki Ryzen 5 5600x. W 4k w lokacji Niva z fsr1 39,50 klatek im dalej tym gorzej.Zszedlem z ustawień na średnie ale to nic nie pomogło. Więc zszedłem z rozdzielczości na qhd ale to też nic nie pomogło. Klatki były takie same jak na wyższej rozdzielczości. Wszedłem sprawdzić jaka jest wersja gry i okazało się że je 1.0.0.0. Wiem że są już patche do wersji 1.2. Pytanie mam takie jak zainstalować tęgo patcha ?. Bo przy instalowaniu gry Steam jakoś nie chciał mi go samemu zainstalować pomimo że mam zaznaczone opcje aktualizacji gry.

leelareso
komentarz
komentarz

ale wiesz 6800x to taka średnia karta do 4k. ja tu nie widzę problemu.

patrzyłeś na wersję na steamie w zakładce beta?

Piotr3412
komentarz
komentarz

@leelareso NIE ma tam w tej zakładce wspomniane nic o wersji gry. Wiem że to nie karta do 4k ale nie tego dotyczy problem. Tylko tego że nawet po zmniejszeniu rozdzielczości i detali gra działa tak samo w sensie tyle samo jest fpsow. Co tutaj mówić dużo gra jest spartaczona optymalizacyjnie. Moje pytanie jak wgrać patcha tego najnowszego 1.2..?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.