x-kom hosting

Nagłe spadki fps i wydajności

Olox
utworzono
utworzono

Witam ostatnio po zmianie obudowy medium tower na mini tower oraz chłodzenia z 240mm aio na 120mm aio bo sie nie mieściło w niektórych grach doświadczyłem spadków wydajności temperatury są o 3-4 * większe niż były i nie wykraczają za normy bezpieczeństwa, gry w których poczułem największe spadki wydajności to re4 (remake) , fortnite , Like a dragon gaiden, need for speed heat

Specyfikacja pc:

cpu: i7 2600k (w trybie 3,8ghz)
gpu: rx580 8gb sapphire pulse

mobo: asus h61m-c

ram: 2x8gb (16gb) 1333mhz nie pamiętam firmy
obudowa: Logic Concept aramis
Dyski:
Seagate barracuda 2tb (hdd)
systemowy: WD 500GB (też hdd)

chłodzenie: cooler master master liquid lite 120mm

psu: Corsair CV650 (650W)
wiem że platforma nie powinna działać płynnie z tymi grami ale do czasu wymiany chłodzenia i obudowy chodziły płynnie na grafice jaką miałem wcześniej a teraz jest z tym problem równiez wiem że większość gier i sam system powinny być na dyskach ssd raczej już
liczę na odpowiedź która pomoże poprawić mi wydajność na nowo lub powie skąd nagle taki spadek 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.