x-kom hosting

Komunikat Firefox - "ten plik zawiera wirusa"

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: anioł2009 ,
Rising9
utworzono
utworzono

Witam. Czy jeżeli spróbowałem pobrać pewien plik .rar, którego ściąganie zablokował mi Firefox (acz nie do końca i nie od razu, bo w folderze "Pobrane" miałem jego jakby pobraną już część) i który w opcji przeglądarki usunąłem (Firefox pytał, czy usunąć czy zezwolić), to czy mimo tego może grozić mojemu komputerowi niebezpieczeństwo i czy mam się czego obawiać? HitmanPro wykrył tylko jakieś tracking cookies i nic poza, a skan Defenderem i MRT jak na razie pokazuje mi 0 zagrożeń

Pozdrawiam

  • Rekomendowana odpowiedź
anioł2009
komentarz
komentarz
Dnia 28.12.2023 o 19:22, Rising9 napisał:

którego ściąganie zablokował mi Firefox (...)to czy mimo tego może grozić mojemu komputerowi niebezpieczeństwo

Nie... nie rozpakowałeś pliku to nie ma zagrożenia.

 

  • Dobra wypowiedź 1
Gawel
komentarz
komentarz

@up. Troszkę wysiłku. Dodaj temat 

 

Rising9
komentarz
komentarz

@anioł2009 Pliku nie rozpakowałem i nawet nie pobrałem go do końca, więc obyś miał rację.

@Gawel Korzystałem już kiedyś z FRST, ale teraz, gdy ten program pobrałem z linku z podanego przez Ciebie tematu - www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/dl/82/ - Windows Defender zablokował jego uruchomienie z komunikatem "System Windows ochronił ten komputer". To false positive czy coś jest na rzeczy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.