x-kom hosting

Win 10 mi się wykrzaczył

Puślec
utworzono
utworzono

A więc jak wchodzę na komputer wyskakuje mi ze uruchomie twój komputer bo napotkał błąd, kod błedu to REGISTERY ERROR ponownie jednak jak to ominiesz i wejdziesz w tryb awaryjny i rozwiaz problem lub dasz swój pen drive w celu naprawy zawsze się to kończy na błędzie bądź na wyłączeniu komputer i wlaczani i wyłączania go w kółko dopóki nie wjedziesz w Tryb awaryjny a więc po kolei po wejściu w rozwiąż problem i naprawa podczas uruchomienie wyskakuje błąd plik dziennika:c\windows\system32\logfiles\ srt\SrtTrail.txt

Jak wejdziesz w odinstaluj aktualizacje pisze napotkali problem

Jak wejdziesz w układ oprogramowanie układowego uefi po uruchomieni ponownie nic się nie zmienia

Przywracanie systemu po wybrani punktu przywrócenia punktu z auto zapisu pisze błąd przywracania systemu nr błędu to 0x80071a91

I rsetuje kompa po kliknięciu zamknij

Ponowna instalacją obrazu komputer tam pisze ze system nie może pobrać obrazu komputera ( mam wsadzonego pen drive z gotowy do zainstalowania systemem Windows pobranym z waszej strony )

A gdy próbuję pobrać świeżego Windowsa z pen drive to pisze ze nie można utworzyć nowej partycji ani zlokalizować starej nie mogę wybrać innej partycji bądź jakąś usunąć lub stworzyć nową

W wierszu poleceń też dużo próbowałem a nic nie pomogło

 

 

Czekam na pomoc

Proszę o szybki działanie

20231228_154247.jpg

leelareso
komentarz
komentarz

Może dysk się wykrzaczył, masz inne urządzenie gdzie możesz go wpiąć i sprawdzić programem crystal disc info? Albo jak twoja płyta posiada taką możliwość to w biosie powinno dać radę sprawdzić dane smart dysku.

Puślec
komentarz
komentarz

Mój dysk to ADATA 1TB M.2 PCIe NVMe XPG SX8200 Pro a ja się za bardzo nie znam na biosie a przepięcie dysku nie wchodzi w grę 

Dobra udało się pozbyć 1 problem ale jest inny muszę przydziela miejsce na partycje ale nie mogę bo wyskakuje błąd 0xd82baef0

17037896961364912436133941500445.jpg

Niebieska
komentarz
komentarz

Dysk jest widoczny w BIOSie pod swoją nazwą?

Puślec
komentarz
komentarz

Jeśli o dysk masz na myśli adata sx8200pnp to tak 

Niebieska
komentarz
komentarz

Ale jest widoczny pod swoją nazwą w BIOSie?

Puślec
komentarz
komentarz

Tak

17037954062352323952743101669362.jpg

Niebieska
komentarz
komentarz

Wyjmij dysk i wsadź z powrotem. Masz na nim radiator?

Puślec
komentarz
komentarz

Do zrobienia 

Niebieska
komentarz
komentarz

OK, to czekam co będzie jak wyjmiesz i włożysz dysk.

Puślec
komentarz
komentarz

Może być ciężko z tym dyskiem 

17037989865564998905828492256752.jpg

Niebieska
komentarz
komentarz

To chyba znam przyczynę problemu, dysk się mocno nagrzewał i w końcu było o jeden raz za dużo.  Ma tu ciasno dosyć.

Puślec
komentarz
komentarz (edytowane)

Raczej wątpię choć jest taka szansa bo to było tak że komp był wlonczony do 5 i robił tam prace i działał wszysko git następnie wloczenie nastąpiło o 13 lub 12 okolice tych godzin i odpaliłem kompa zostawiłem go na ekranie logowania a następnie jak chciał się zalogować cały ekran się frezował i nie nie mogłem zrobić żaden skrót nic więc wyłączyłem zasilanie i po włączeniu przekierowywało mnie do systemu awaryjnego 

leelareso
komentarz
komentarz

@Niebieska Czy ja wiem, jak to pcie 3.0 to nie powinno nic się stać bo one się nie nagrzewają jakoś nawet bez  radiatora (wliczając w to dmuchającą ciepłem kartę)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.