x-kom hosting

RTX 4070 – kupować czy czekać?

GrabaX
utworzono
utworzono

Siemka!

Miałem w planach zakupić, tak jak w tytule – RTX-a 4070, wersję od Asusa za 2800zł, jednak mam pewną zagwostkę. Otóż wyczytałem, że za około miesiąc mogą trafić do sprzedaży warianty od nVidii z dopiskiem "Super", w tym wliczając wersję 4070. Zastanawiam się, czy czekać na tę premierę z dwóch względów:

 

1. Czy warto będzie dopłacić i kupić odświeżoną 70-tkę Super (zakładam, że na start będzie to koszt ponad 3000zł)?

2. Jeżeli nie, to czy wraz z premierą wersji Super ceny bazowej 70-tki mocno spadną? 

 

Część osób uważa, że ceny pospadają i żeby "holdować", reszta mówi, że czekać można w nieskończoność – jak wy to widzicie? Nie powiem, ochota na zakup jest duża, szczególnie że tylko grafiki mi brakuje do uzupełnienia mojego buildu, a latam na 1660Ti. Z góry dziękuję za sugestie!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.