x-kom hosting

Artefakty w bios

Krychato
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć. Zakupiłem nową płytę główna gigabyte b760 gaming x ddr4 po procesor 12600kf i rtx 4070.  Podczas odpalania PC przy wyświetlaniu nazwy płyty oraz w bios( BIOS wersja F7) można zauważyć na dole ekranu jakieś błędy graficzne jakby grafika się sypała a jest nowa. Problem znika po załadowaniu systemu. Testowałem ten zestaw na różne sposoby ( gry, stres testy , benchmarki) i wszystko jest stabilne i wygląda dobrze. Byłbym wdzięczny jeśli ktoś podpowiedziałby czym to jest spowodowane i czy to problem hardware czy softu bo nie wiem czy oddawać płytę na gwarancję czy da się to jakoś samemu naprawić. A i podmieniałem grafikę z innego PC i dalej jest to samo więc raczej nie wina karty. Z góry dzięki

IMG_4193.jpeg

IMG_4192.jpeg

IMG_4191.jpeg

Edytowane przez Krychato

anioł2009
komentarz
komentarz

Wygląda na źle załadowany bios na kość biosu. Spróbuj zaktualizować bios do wersji f8 .. jeśli nadal będzie ten rozmaz na dole to kość jest uwalona i trzeba reklamować płyte

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.