x-kom hosting

Moja bestia za 2000zł

Xtertos
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym się pochwalić moim komputerem. Wiem, że niektórzy mogą mnie wyśmiać że nazywam go "bestią" ale dla mnie nią jest, ponieważ przeżył bardzo dużo rzeczy, był kilkukrotnie zawirusowany, problemy z podzespołami, czasami nie pracował tak jak powinien, ale po lekkich upgrade działa. Poniżej wypiszę wszystkie jego podzespoły i wyślę zdjęcie.

Procesor - Iimage.thumb.jpeg.15fa585fef22fe7ddd58c3a450f78185.jpegntel Core i3 10100 3.65Hz 

Karta Graficzna - Brak, posiadam zintegrowany układ graficzny (Intel UHD Graphics 630)

Zasilacz elementium 350w

obudowa natec armadillo

8gb ramu ddr4

chłodzenie od intel boxa

dysk ssd 472gb

tutaj też umieszcze sprzety ktore sa podpiete

sluchawki mad dog gh800

myszka bloody a70

klawiatura ibox aurora

monitor samsung 60Hz

Planuję nad jego upgradem, by wsadzić wreszcie coś porządnego do niego jakiś GTX + jedna kość ramu, oraz lepszy zasilacz. Komputer ma 3 lata.

  • Super 1

Niebieska
komentarz
komentarz

Rany boskie, to cud, że ten komp żyje przy takiej ilości kurzu!

Mogeto
komentarz
komentarz

Dobry komputer, dobrze wszystko jest robione, tak trzymać, niech to dalej wszystko się kręci

Damian22w
komentarz
komentarz

zadbaj o ten komputer, procek dosc dobry, jakis rtx czy rx od radeona, lepsza zasilka i masz fajny komputerek, ale czyszczenie to wymog tutaj.

  • Dobra wypowiedź 1
Xtertos
komentarz
komentarz

No wlasnie mam w planach go wyczyścić porządnie na dniach, co do karty to myślałem nad GTX 1660, RTX 2060 lub radeon rx 6600, i też nad zasilaczem 500w ale po nowym roku dopiero zrobię upgrade pc.

Damian22w
komentarz
komentarz

@Xtertos rx 6600 sam mam, fajna karcioszka, tylko ja mam ja sparowana z Ryzen 5 4500, ale mysle ze u Ciebie gdybys ja kupił tez bylo by fajnie 

adijedi
komentarz
komentarz

...:niemowie: na śmietniku bywają w lepszym stanie wizualnym

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.