x-kom hosting

Problemy karty graficznej

Gość
utworzono
utworzono

Witam mam problem z MSI Radeon RX 580 ARMOR OC 8GB GDDR5 zawsze jak gram karta osiąga 70-80 stopni i są  ciągłe  crashe kompa i taktowanie karty  dziwnie skacze przy wysokich temperaturach z 1300Mhz do 800 a nawet do 500. Reinstal sterowników nic nie dał prosze o pomoc, bo i tak na początek nowego roku przesiadam się na rx 6600. Ogólnie wszystko z procesorem ramem jest dobrze i stabilnie tylko z tą kartą jest problem i strasznie to denerwuje, jak próbuje zrobic undervolting to karta  ma mniej stopni na furmarku ale taktowanie jest  stale na poziomie 600-800 mhz.

 

 

R5 1600- podkrecony 3.825

AB350 ds3h

rx 580

Crucial 16GB2x8GB 2666MHz CL16 Ballistix Sport 

Zasilacz 600w Vero L3

leelareso
komentarz
komentarz

A może po prostu daj nową pastę?

Gość
komentarz
komentarz

Właśnie rozbiórek tą karte założę nową pastą i termo pady bo jak wchodziłem w menadżer urządzeń to karta była nawet w diagnostykę wchodziłem i było brak uszkodzeń a jak problem nie ustąp to wymienie na inną kartę 

adijedi
komentarz
komentarz

To już wymień procesor na jakiś 5500 albo 5600, po co się ograniczać przy nowym GPU (6600xt lub 6650xt) jak będzie w dobrej cenie to bierz i spokój na lata przy Full HD

Gość
komentarz
komentarz

W tym problem że jak mam wymieniać procka to wszystko muszę wymienić 

Mam plan żeby kupić lepszą karte graficzna i  w późniejszym czasie wymienić procka plyte, ram i zasilacz na lepszy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.