x-kom hosting

Problem z bluetooth przy restarcie PC, Windows 10

chojrak13
utworzono
utworzono

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z bluetooth na systemie Windows 10. Wszystko działa ok, nie przerywa, lecz po restarcie pc bluetooth się nie uruchamia, trzeba je wyłączyć i włączyć w menadżerze urządzeń i zaczyna hulać. Bluetooth na karcie tp-link archer t5e, z wi-fi nie ma żadnych problemów. Sprawdzałem już chyba wszystkie możliwe sterowniki, te z windows update, ze strony intela, ze strony tp-link, różne wersje, stare nowe, na windows 8. Na wszystkich te same objawy. Odinstalowywem i instalowałem na nowo, czyściłem rejestr, nic nie pomaga.

 

Device USB\VID_8087&PID_0A2A\6&13f4c3e&0&1 had a problem starting.

Driver Name: oem16.inf
Class Guid: {e0cbf06c-cd8b-4647-bb8a-263b43f0f974}
Service: BTHUSB
Lower Filters: ibtusb
Upper Filters:
Problem: 0x15
Problem Status: 0x0

  • 2 tygodnie później...

Anastazja881
komentarz
komentarz

Hmm i jak sytuacja ? Miałam właśnie zapytać czy aktualizowałeś sterowniki, ale widze, że wszystko robiłeś. Może zostaje Ci po prostu skontaktować się z pomocą techniczną producenta karty Bluetooth lub zespołem wsparcia technicznego Microsoft, aby uzyskać bardziej szczegółową pomoc w rozwiązaniu problemu, no bo jak inaczej :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.