x-kom hosting

Problem z nową grafiką do Foxconn P35S

Aqq
utworzono
utworzono

Cześć, dzisiaj kupiłem grafike ATI Asusa EAH3870 jednak po włożeniu go do Foxconna P35S i po włączeniu komputera piszczy mi przerywanie z obudowy a na ekranie pisze coś czerwonymi literami nie wiem dlaczego tak się dzieje :( karta powinna chodzić bez problemu zasilacz mam Amacrox AX450-PNF help :( mam też lekko podkrecony procesor z 2.2 na 2.6 moze to tez tego wina albo coś trzeba ustawić biosie... z góry dzieki za odp. Pozdrawiam.

mój sprzęt to:

Płyta główna: Foxconn P35S

Procesor: E4500 C2D

Zasilacz: Amacrox Warrior 400W :(

Pamieć Ram: PATRIOT DDR2 PC800 DUAL 2x 1024 CL4 EP LLK

edit:

dowiedzialem się że podepne karte pcie 2.0 do siebie z tym ze bedzie potrzebowala dodatkowego zasilania żeby wstała(karta działa ale na monitorze pisze ze nie dostaje sygnału do kabla od karty) ktore moj zasilacz posiada z tym, że nie ma gdzie podpiąć jego na płycie głównej :/ wiec zastanawiam się nad rozgałęziaczem, przejściówkami od moloxa dyskowego nie wiem, dodatkowy kabel zasilania ma 3piny i jest czarny wyczytalem gdzieś na innym forum że bez niego to nie pójdzie.

piku
komentarz
komentarz

Jak potrzebuje zasilania to go podłącz, jak nie masz w zasilaczu to przez przejściówkę. I jak piszesz że jakiś błąd wywala to sprecyzuj - jakie to piszczenie (ile krótkich i ile długich) i co jest napisane w komunikacie błędu.

falcon1984
komentarz
komentarz

Kabel 6-pin z zasilacza do karty podłącz, jak nie ma takiego to przejściówką 2 molex ---> 6 pin

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.