x-kom hosting

Laptop 14 cali z możliwością dołożenia RAM

magic
utworzono
utworzono

Jaki laptop na bon dla nauczyciela polecicie w cenie 4000 - 5500 zł. możliwością dołożenia RAM w przyszłości, czyli nie wlutowanym RAM-em? Zatem chyba ASUSy odpadają? Laptop będzie słuzył do podstawowych zadań, bez gier.

pabloesc
komentarz
komentarz

Dell Latitude 3440 i5-1345U/16GB/512/Win11P 4599 zł będzie dobrym wyborem laptopa dla nauczyciela, który ma opcję wyjęcia dwóch modułów po 8GB i zastąpienie ich modułami 2x16GB. 

 

 

 

magic
komentarz
komentarz

Myślałem nad nim. Ewentualnie nad jakimś HP Probokiem lub Elitbookiem. Ciekawe, jak się spisują Delle i HP na zasilaniu bateryjnym? Które dłużej popracują?

Prosaid
komentarz
komentarz

@magic Ile tego ramu potrzebujesz? 16 GB ram będzie za mało?

ASUS ZenBook 14 UX3402VA i5-1340P/16GB/512/Win11 OLED 90Hz 5499 zł
W tej cenie z bonem bardzo fajny Ultrabook, tym bardziej wyniki pracy na baterii wypadają dobrze ponad 10H w zależności od użytkowania. Z matryca OLED to dobre wyniki.

 

magic
komentarz
komentarz

To nie dla mnie laptop. Znajomy szuka czegoś, co by się dało za rok, dwa zmodyfikować. Na teraz 16 RAM wystarczy. Ja mu polecam coś z HP, ale HP mu nie pasują. Dlaczego? Nie wiem:D.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.