x-kom hosting

Ciągły błąd nie można połączyć się z tą siecią..

cvxms
utworzono
utworzono

Hej, jako że jestem fanatykiem ''maksowania'' starego sprzętu, przeniosłem się z podstawki AM3 na AM3+ by spełnić marzenie i wypróbować te bulldożery..zakupiłem więc sobie bazę do rozbudowy o specyfikacji mniej więcej:

Płyta: ASRock 960GM-GS3 FX
Pamięć: Corsair Vengeance 2x4gb (ddr3 1600tki)
Procesor: FX 4100
Dysk systemowy: WD Green 240GB
+ karta GT 440 do wyświetlania choćby obrazu i podstawowych rzeczy przed wymianą na choćby starszego już gtx 770 który nie będzie wadził z tym procesorem
dorzuciłem też drugi dysk 240gb od gigabyte oraz wymieniłem ten śmieszny 300w zasilacz nieznanej marki na corsair cv 550w.

Aktualnie jestem na tetheringu, ale chcąc osiągać niski ping i jak największy transfer danych chciałbym korzystać z karty wifi, nie wiem czy w niej jest problem czy jednak w systemie. Jest tutaj postawiona czysta dziesiątka w wersji 22H2 + zainstalowane sterowniki płyty głównej..choć nie do końca. (na stronie producenta pisze że wspiera 10tkę, jednak do pobrania jest tylko sterownik od karty dźwiękowej)

Sęk w tym że na starym komputerze po wpięciu karty sieciowej do tylnich gniazd usb system ją wykrywa i automatycznie łączy się z siecią, natomiast na tym sprzęcie system wykryje kartę ale z tą siecią już się nie łączy, ręczne połączenie + wpisanie hasła owszem da satysfakcję że może w końcu się połączy ale po chwili po prostu wyrzuci komunikat "nie można połączyć się z tą siecią". Jeżeli uruchomię tethering USB przez telefon to nie ma żadnego problemu.
Próbowałem już przechodzić do ustawień sieci i resetować sieć, jednak nawet po ponownym uruchomieniu nic się nie stało. Próbowałem uruchomić narzędzie do wykrywania problemów, też nic. Spróbowałem uruchomić cmd jako administrator z następującymi wierszami: 

netsh winsock reset

netsh int ip reset

ipconfig /release

ipconfig /renew

ipconfig /flushdns

i jako że jest to już kolejna próba połączenia się z siecią to wciąż wyrzuca jeden i ten sam komunikat. Ma ktoś jakieś pomysły?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.