x-kom hosting

Jak przenieść smsy na nowy telefon?

karolina92
utworzono
utworzono

Chcę przenieść smsy z telefonu Redmi 9a na Motorolę G72. Podobno jest jakaś aplikacja ale czy jest inny sposób? Próbowałam zrobić kopię zapasową telefonu, ale nie wiem dokładnie jak to przenieść. No i nie chcę przenosić wszystkich danych tylko smsy i historię połączeń. 

Mogeto
komentarz
komentarz

Aplikacja SMS Backup & Restore z marketu Google Play. Instalujesz ją na starym oraz nowym telefonie.

W starym telefonie za pomocą aplikacji robisz kopię zapasową sms, która eksportuje się do pliku. Pliczek wysyłasz przez bluetootha na nowy telefon, następnie na nowym telefonie włączasz aplikację SMS Backup & Restore i klikasz Przywróć. Wskazujesz pliczek i na tym koniec.

Przenoszenie historii połączeń w ten sam sposób, ale trzeba innej aplikacji np Call Logs Backup & Restore

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.