x-kom hosting

Domena .pl na Wordpress

Rising9
utworzono
utworzono

Witam

Od jakiegoś czasu pracuję nad swoją stroną w serwisie Wordpress i o ile wizualnie osiągnąłem taki efekt, na jaki liczyłem, to mam pewien problem z domeną, a konkretnie domeną o końcówce .pl. Generalnie to w samym Wordpressie można kupić różne końcówki, ale tej akurat nie mają, a druga najlepsza -.com - jest już zajęta, dlatego mam teraz małą zagwozdkę. O ile domenę wykupię zewnętrznie i podepnę pod Wordpressa, to właśnie ta niestandardowa końcówka rodzi spory problem, bo aby jej użyć potrzebuję planu Explorer za 400 złotych rocznie. Ten plan sam w sobie nie jest mi potrzebny, bo w darmowej wersji mam to, czego potrzebowałem, dlatego czy istnieje jakiś sposób żeby to obejść i niepotrzebnie nie płacić za coś, co jest mi raczej zbędne? Domena + Explorer to spore koszty jak na start, a że planuję zostać przy stałym odnośniku i nie chcę powodować chaosu związanego ze zmianą domeny za x czasu, to wykupienie czegoś z planem Starter czy nawet pozostanie na nazwastrony.wordpress.com zrobi za duże zamieszanie i zmusi mnie też do zmienienia bannera z linkiem i tym podobnych rzeczy.
Pozdrawiam

  • 1 miesiąc później...

ekson_
komentarz
komentarz

Nie lepiej zakupić sobie domene + hosting i zainstalować silnik na tym hostingu?
I zacząć przenosić stronę do siebie? 
Na start wyjdzie max 50 zł. I po roku opłacasz sobie hosting i domene .pl,.com

Masz wszystko u siebie i masz pełną kontrolę nad swoją stroną. 

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

W planie Starter co jest uwzględnione? Nie mogę znaleźć informacji na Wordpress.com

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.