x-kom hosting

problem z precyzją myszki na podkładce

Camillosss999
utworzono
utworzono

Witam, posiadam myszkę Bloody v8M i podkładkę również z firmy bloody, jednakże mam duży problem, potrzebuję płynności poruszania się myszki po podkładce i precyzji do gier, myszka się tnie na niej w takim sensie, że mikroruchy się tną, nie są płynne tak jakby coś pod myszką było, dodam, że przy zakupie nowej podkładki (tej samej) wszystko wraca do normy a po krótkim czasie znów to samo z dniami co raz częściej i bardziej, jest to bardzo dokuczliwe, może jest jakaś swietna inna lepsza podkladka pod tą mysz która zapewni mi komfort i płynność? pomóżcie zmagam się z tym już ogrom czasu, a podkładki typu steelseries to już totalnie się ruszać myszką po nich nie da (myszka jest w dobrym stanie i dość nowa) dodam również, że miewałem to samo z tą samą myszką która miała więcej przebiegu, w czym leży problem?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.