x-kom hosting

Laptop do obróbki zdjęć (Photoshop) do około 5000 PLN

cezarg1410
utworzono
utworzono

Cześć,

potrzebna mi pomoc w doborze laptopa.

Zastosowanie jedno: obróbka zdjęć (Photoshop).

Dobrzy gdyby był większy niż 15 cali - z czasm planowany jest dodatkowy monitor, ale na start potrzebuję pracować tylko na laptopie.

 

Wstępnie patrzyłem na przykład coś takiego:

https://www.x-kom.pl/p/1164069-notebook-laptop-16-hp-victus-16-i5-13500h-16gb-512-rtx4060-144hz.html

 

tapczan2
komentarz
komentarz

Sprzęt który podałeś jest optymalny chociaż przekracza nieco 5 tyś. złotych.
Alternatywę jako możesz zobaczyć tańszy model z większym ekranem 17,3" jak Gigabyte G7 KF i5-12500H/32GB/512 RTX4060 144Hz.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Hej, 

Victus jest całkiem w porządku, ale zwróć uwagę, że matryca jest dosyć ciemna. Jeśli pracujesz w dosyć jasnym pomieszczeniu, to w bardzo słoneczny dzień może okazać się trochę za ciemna. 

 

Jeśli potrzebujesz laptopa z nieco większą przekątną, to zerknij na Gigabyte AORUS 7 9MF i5-12500H/32GB/512+960 RTX4050 360HzTutaj oprócz dosyć jasnej matrycy (około 330 nitów) masz pokrycie 100%sRGB no i przekątną 17,3. 
Jeśli pracujesz w środowisku Adobe, to wiesz, że to środowiska wciągu na dobrą sprawę tyle RAM-u ile tylko może. Tutaj masz od razu 32 GB no i więcej przestrzeni dyskowej. 

  • 2 tygodnie później...
cezarg1410
komentarz
komentarz

Dzięki za podpowiedzi.

Zapomniałem odpisać :) Ostatecznie znajoma zdecydowała się na Acera Nitro 5 z i5 oraz RTXem 4060. Wyszło ponad 5000 ale taka była wola :)

Prosaid
komentarz
komentarz

@cezarg1410 Planujesz jakieś gry? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.