x-kom hosting

Brak płynności poniżej 100 klatek

Jędrek22
utworzono
utworzono

Mam problem z płynnością w grach, gdy FPS spadnie poniżej 100 klatek płynność gry znacząco spada odczuwam takie przeskakiwanie obrazu, które nie występuje powyżej 100 FPS monitor ustawiony na 165hz mam włączony AMD free-sync premium, a w sterownikach karty G-sync monitor jest podłączony kablem display port, który został zmieniony na nowy, ale to nic nie zmieniło dodam, że na starym monitorze AOC 24V2Q 75hz z włączonym G-sync nie było problemu z brakiem płynności z niższym FPS niż częstotliwość odświeżania monitora.

 

Monitor: Gigabyte G24f2

Procesor: AMD Ryzen 5 3600

Karta Graficzna: RTX 4060

Ram: 32GB 3600mhz

Płyta Główna: Gigabyte Aorus B450 elite

Wersja Sterownika Graficznego: 546.33

AdamRomaniak
komentarz
komentarz

w jakie gry grasz?

 

i czy masz włączone generowanie klatek

?

 

 

Jędrek22
komentarz
komentarz

@AdamRomaniak Głównie fortnite, red dead redemption 2, Cyberpunk 2077 oraz AC Valhalla generowania klatek używam tylko w CP77 

AdamRomaniak
komentarz
komentarz

hmm...

sprawdzałeś temperaturę procka i karty?

Jędrek22
komentarz
komentarz

@AdamRomaniak Tak cały czas mam włączony msi afterburner i temperatury karty nie wykraczają ponad 65 C A procesora powyżej 73-75 C

AdamRomaniak
komentarz
komentarz

monitor masz podpięty do płyty czy karty graficznej

?

 

Jędrek22
komentarz
komentarz

@AdamRomaniak Do karty 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.