x-kom hosting

Wymiana uszkodzonego dysku ssd

ketchup22
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! kilka dni temu padł mi 2 miesieczny dysk Patriot SSD Viper VP4300 Lite 2TB M.2 PCIe NVMe Gen4. Dzis pogrzebalem w pc aby wymienic ten uszkodzony i znalazlem takie cos na heatsinku oraz na samym dysku. Lepka przezroczysta maź (bez skojarzen prosze :) ) Mineło okolo 5-7 dni od ostatniego uruchomienia pc i nadal sie klei do palca... czy moglby mi ktos wytlumaczyc co to jest? dodam ze to heatsink z plyty głownej asrock b650m riptide.image.thumb.jpeg.0bd7da8c374e1e0f861a9f05dbaad541.jpegimage.thumb.jpeg.906c818dff67b79d5d20733bec819f7e.jpeg

adijedi
komentarz
komentarz

Hej, możesz zrobić zdjęcie płyty główniej, wydaje mi się, że właśnie zdjąłeś albo uzbrojenie pod dysk albo z płyty głównej :co: Ogólnie to nic nie powinno się zdejmować (odklejać) bo to służy jako odprowadzacz ciepła, a to, że producent przypieczętował swoje logo wyglądające jak nalepka to już drugorzędna kwestia.

 

Ps. Oddałeś już ten padnięty dysk na gwarancję?

ketchup22
komentarz
komentarz (edytowane)

niee no chyba nie? odkrecilem tylko 2 śrubki by dostac sie do dysku? nic nie odklejałem. Oglądalem troche filmow na youtube jak ludzie wymieniaja te dyski i zrobiłem w sumie to samo? a jezeli chodzi o gwarancje to wysle lada dzień.image.thumb.jpeg.7ab4ac2b4b86faaa2bb1273359836ee2.jpeg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.